دانلود نرم افزار زاپیا

بعد از ورود گوشی های دوربین دار و حافظه دار نسل جدید ارتباط بین گوشی های موبایل یا به طور کلی سیستم های الکتریکی از طریق امواجی چون مادون قرمز و یا بعد ها بلوتوث امکان پذیر شد. که با اطمینان می توان گفت هر کدام سهم قابل توجهی در تبادل اطلاعات در دوران خود داشته اند. اما با آمدن گوشی های نسل جدیدتر شرکت های مختلف در صدد ایجاد نوآوری جدیدی در ارتباطات بی سیم بر آمدند که یکی از موفق ترین این ارتباطات از طریق کنترل امواج وای فای می باشد. که نرم افزار جدیدی چون زاپیا (Zapya) به بهترین نحوه ی ممکن تا به امروز آن را مورد استفاده قرار داده است که می تواند ارتباطی قدرتمند و سریع را بین دستگاه های دارای وای فای به کار بگیرد.

دانلود جدیدترین نسخه زاپیا (Zapya) برای موبایل و کامپیوتر 2.6 از وبسایت مهدی کیانی

زاپیا (Zapya) خارق العاده ترین نرم افزار تبادل اطلاعات بی سیم بین محصولات دارای وای فای است که می تواند به راحتی انواع اطلاعات را با سرعت بیش از 10مگابایت بر ثانیه بین سیستم هایی چون تبلت ،موبایل ، لب تاپ و… انتقال بدهد.
این نرم افزار اکنون برای سیستم عامل های اندروید،ای او اس ، و ویندوز قابل دسترسی است و می تواند حتا به صورت شبکه ای بین سیستم عامل های مختلف به تبادل اینترنت ، انواع فایل ها و نرم افزارها بپردازد.

راه اندازی زاپیا (Zapya) در موبایل
برای راه اندازی زاپیا (Zapya) در موبایل ، گوشی شما باید دارای یکی از سیستم عامل های اندروید یا ای او اس باشد . برای استفاده ، پس از دانلود نسخه مورد نظر و نصب آن روی گوشی تلفن همراه ،اپلیکیشن زاپیا (Zapya) را باز کرده و سه مرحله ی اولیه راه اندازی و ساخت اکانت زاپیا (Zapya) را طی میکنیم.(تصاویر 1تا4)بعد از این راه اندازی اولیه ،تلفن همراه شما برای همیشه قابلیت استفاده از این نرم افزار را خاهد داشت.
کارکرد زاپیا (Zapya) به این صورت است که ابتدا یک شخص با فشردن دکمه آبی دست به ساخت یک گروه شبکه ای می زند و سایر کاربران لب تاپ یا موبایل به جستجوی گروه ایجاد شده با  نرم افزار زاپیا (Zapya) پرداخته و توسط دکمه نارنجی به گروه ایجاد شده متصل می شوند و به راحتی به تبادل اطلاعات می پردازند.(تصاویر 6 و 14 و 15)
یا به زبان ساده تر : نرم افزار را اجرا کنید و برای اولین بار برای خود یک آواتار بسازید و پس از آن در صفحه ی جدید لیستی از بازی ها و برنامه های شما به نمایش در می آید که برروی connect to friends کلیک میکنید و نفر دوم باید در گوشی خود create group را انتخاب کند . پس از ساخت گروپ گزینه ی connect to friends به wating for friends تغییر خواهد کرد که نفر دوم باید در گوشی خود connect to friends را انتخاب کند و به انتقال فایل ها بپردازند .

راهنمای تصویری:آموزش تصویری استفاده از زاپیا (Zapya) در موبایل و رایانه از سایت مهدی کیانی
1و2و3-راه اندازی بعد از نصب
4-تایید و یا تغییر اکانت
5-صفحه اصلی نرم افزار
6-ایجاد ارتباط
7-منو نرم افزار
8-فایل های قابل ارسال
9-منوی دسترسی به فایل ها
10-انجام بازی شبکه
11-ارسال فایل
12-تاریخچه فایل های دریافت شده
13-انصراف از ارتباط
14-ساخت یک گروه برای انتقال فایل
15-جستجوی یک گروه برای انتقال فایل
 

راه اندازی از طریق بلوتوث(دعوت دوستان)
از این جهت که نرم افزار زاپیا (Zapya) از طریق امواج وای فای کار خود را انجام می دهد . شرکت سازنده این اقدام را فراهم کرده است که کاربران برای نخستین بار این نرم افزار را بتوانند از طریق بلوتوث از یکی از دارندگان آن دریافت کرده و راه اندازی کنند.
به همین جهت شما می توانید برنامه زاپیا (Zapya) را در موبایل خودتان از طریق گزینه  Invite friend واقع در منو برنامه توسط بلوتوث به سایر دوستان ارسال کنید.لازم به ذکر است که این قابلیت فعلن تنها بین دو دستگاه با سیستم عامل مشابه امکان پذیر است.(تصویر7)
 

راه اندازی زاپیا (Zapya) در رایانه
جهت راه اندازی زاپیا (Zapya) در رایانه بعد از دریافت و نصب نسخه زاپیا (Zapya) مربوط به رایانه ، آن را اجرا کنید. با اجرای نرم افزار مستقیمن یک گروه شبکه ای وای فای توسط لب تاپ شما ایجاد می شود که به راحتی در دستگاه های دیگر قابل جستجو و دسترسی خاهد بود. همچنین در رایانه برای جستجوی گروه های ایجاد شده توسط دستگاه های دیگر و پیوستن به آنها می توانید از قسمت Device استفاده کرد.

منبع : وبسایت مهدی کیانی

 

-دانلود زاپیا (zapya) جدیدترین نسخه مخصوص لب تاپ و رایانه PC

-دانلود زاپیا(zapya) جدیدترین نسخه مخصوص تبلت و موبایل آندروید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *